Skip to content

Ābols atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Orebro zaudējumā SHL 1/4 finālā

Sestdien Zviedrijas Hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla spēlē Orebro komandas sastāvā spēlēja latviešu hokejisti Rodrigo Ābols un viņa komandas biedrs Rihards Marenis. Lai gan Orebro zaudēja šajā mačā, Abols izdarīja rezultatīvu piespēli.

Orebro hokeja komanda savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Timro. Tomēr Orebro joprojām ir vadībā sērijā ar trim uzvarām pret divām Timro uzvarām.

Spēles 15. minūtē Abols veica rezultatīvu piespēli, kuras rezultātā Emīls Lašonass realizēja vairākumu, galu galā panākot neizšķirtu 1:1. Abols nospēlēja 17 minūtes un 18 sekundes, septiņas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 14 no 19 iemetieniem.

Savukārt Marenis nospēlēja tikai 54 sekundes un komandas sniegumā būtisku ieguldījumu nedeva. Pagarinājuma trešajā minūtē Jonass Lītinens guva uzvaras vārtus.

Orebro komanda turnīra tabulā ieņēma ceturto vietu no 14 komandām un play-off sāka no ceturtdaļfināla.

Iepriekšējā sezonā finālā Karlstades komanda Farjestad finālā pārspēja Lulea komandu.