Skip to content

Balinskis nodrošina savai komandai uzvaru Čehijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

  Svētdien latviešu aizsargs Uvis Jānis Balinskis spēlēja nozīmīgu lomu, palīdzot Liberecas Bily Tygrzi izcīnīt uzvaru pret Mountfield Čehijas hokeja Ekstralīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē.

  Balinskis šajā spēlē guva vārtus un asistēja vēl vieniem vārtiem. Viņš otrajā periodā guva viesu pirmos vārtus, bet vēlāk asistēja Oskara Flinna gūtajiem vārtiem, kas Liberec komandai ļāva izvirzīties vadībā ar 3:2.

  Spēle beidzās 4:2 Liberec labā. Balinskis spēlēja 23 minūtes un četras sekundes, tostarp minūti un 21 sekundi spēlējot vairākumā. Viņam bija arī viens bloķēts metiens un neitrāls lietderības koeficients.

  Līdz šim Balinskis sešās play-off spēlēs ir guvis sešus punktus (vieni vārti un piecas rezultatīvas piespēles), tādējādi viņš ir ceturtais rezultatīvākais spēlētājs Čehijas play-off.

  Tikmēr Tršinec Ocelarži savā pirmajā ceturtdaļfināla mačā ar 2:3 zaudēja Prāgas Sparta, bet Vítkovice Ridera, kuras sastāvā spēlē viens no līgas labākajiem vārtu guvējiem Roberts Bukarts, šobrīd citā ceturtdaļfināla pārī ar 1:0 ir vadībā pret Brno Kometa.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *