Skip to content

Bļugera pārstāvētā “Golden Knights” pagarinājumā uzvar Vinipegas “Jets” un sērijā izvirzās vadībā ar 2-1

Vegasas “Golden Knights” sestdien Vinipegā svinēja triumfu Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā. Latviešu hokejists Teodors Bļugers uz laukuma šajā spēlē neizgāja.

Sīvā cīņā “Golden Knights” komanda spēja ar 5:4 pagarinājumā pārspēt Vinipegas “Jets”. Šī uzvara ļauj “Golden Knights” komandai sērijā līdz četrām uzvarām izvirzīties vadībā ar 2-1.

Čendlers Stīvensons un Džeks Aikels septītajā minūtē guva divus ātrus vārtus, taču Kails Konors ātri atbildēja ar “Jets” vārtiem desmitajā minūtē. Otrajā periodā Aikels pievienoja vēl vienus vārtus vairākuma izspēlē, bet Kīgens Kolesers palielināja pārsvaru līdz 4:1.

Tomēr trešajā periodā “Jets” komanda atspēlējās, pēdējā minūtē gūstot trīs vārtus un izlīdzinot spēles rezultātu. Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma ceturtajā minūtē guva Maiks Amadio.

Aikels aizvadīja iespaidīgu spēli, gūstot divus vārtus un veicot rezultatīvu piespēli, savukārt zaudētāju komandā ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Nilas Paionkas. Laurents Brossois “Golden Knights” labā atvairīja 30 metienus, savukārt Konors Hellebics “Jets” labā atvairīja 43 metienus.

Nākamā sērijas spēle notiks pirmdien Lasvegasā. Pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvēji bija Kolorādo “Avalanche”, kas finālsērijā uzvarēja Tampabejas “Lightning”. Ne “Golden Knights”, ne “Jets” pagājušajā sezonā nekvalificējās “play-off”.