Skip to content

Elvis Merzļikins šogad izlaidīs pasaules čempionātu, apstiprināja izlases vadītājs

  Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins ir atteicies pavasarī palīdzēt Latvijas izlasei, apstiprināja izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis.

  Merzļikins šopavasar paliks ASV, lai pavadītu laiku ar ģimeni un gatavotos nākamajai sezonai, kas būs izšķiroša viņa karjerā. Nacionālajai izlasei nāksies iztikt bez Merzļikina, jo nebūs izņēmumu īpašajā treniņu plānā, ko viņam izstrādājis klubs.

  Komandai drīzumā pievienosies Kristers Gudļevskis un Artūrs Šilovs, bet izlasei ir palīdzēs arī citi vārtsargi, piemēram, Ivars Punnenovs, Ēriks Vītols, Aksels Ozols, Marius Bajarun-Galejs un Gustavs Dāvis Grigals.

  Aprīlī Latvijas izlase aizvadīs spēles pret Lielbritāniju un Šveici, bet 4. maijā sekos spēle pret Dānijas izlasi, kas noslēgs gatavošanās posmu pasaules čempionātam.

  Čempionāts notiks Somijas pilsētā Tamperē un Rīgā no 12. līdz 28. maijam. Latvija Rīgā aizvadīs 7 grupas spēles un divas ceturtdaļfināla spēles, kurās sacentīsies ar Kanādas, Čehijas, Šveices, Slovākijas, Norvēģijas, Kazahstānas un Slovēnijas izlasēm.

  Galvenajam trenerim Harijam Vītoliņam palīdzēs Lauris Dārziņš, Artūrs Irbe, Artis Ābols, Pēteris Nummeļins un Raimonds Vilkoits.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *