Finālsērijas pirmajā spēlē “Zemgale”/LLU izrauj uzvaru pār “Mogo”/LSPA

Šīs sezonas finālsērijas pirmajā mačā “Optibet” hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Zemgale”/LLU izbraukumā ar 4:3 pārspēja “Mogo”/LSPA. Uzvaras vārtus papildlaikā guva Rainers Rullers. “Zemgale”/LLU tagad sērijā līdz četrām uzvarām atrodas vadībā ar 1-0.

“Mogo”/LSPA pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar Kārļa Ozoliņa gūtajiem vārtiem, taču “Zemgalei”/LLU otrajā periodā ar Riharda Bernharda palīdzību izdevās izlīdzināt rezultātu.

Trešajā periodā “Zemgale”/LLU izvirzījās vadībā ar Gata Gricinska un Artūra Homjakova vārtiem, taču “Mogo”/LSPA izdevās izlīdzināt ar Rūdolfa Maslovska vārtiem.

Līdz pamatlaika beigām spēle bija neizšķirta 3:3, bet papildlaikā Rullers guva uzvaras vārtus.

“Zemgales”/LLU vārtsargs Ēriks Vītols atvairīja 28 metienus, savukārt “Mogo”/LSPA vārtsargs Henrijs Anča atvairīja 37 metienus.

Nākamā sērijas spēle notiks ceturtdien Rīgā, bet nākamās divas spēles tiks aizvadītas sestdien un pirmdien Jelgavā.