HokejaTV - Hokeja Tiesraides
Menu
[ Jaunakie ieraksti · Lietotaji · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » HokejaTv » Pasaules čempionāts » Hokeja Vakars (Hokeja Vakars)
Hokeja Vakars
19laimis61Date: Monday, 2015-05-04, 2:30 PM | Message # 1
Kas ir hokejs?
Group: Users
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Sveiki , mīļie lasītāji . Beidzot piektdiena un ielūkojoties programmā pamanīju divas izlašu spēles . Kurām arī vakara gaitā sekoju līdzi darot paralēli citas lietas . Sākšu par Latvijas U18 valstsvienību . Vakar spēlēja puiši pret Vāciešiem un 5:3 vinnēja . Pienāk šodiena un rezultāts identisks 5:3 , bet domāju šodien bija mazliet bažas jo sākums pagalam pašvaks 0:2 nonācām iedzinējos , bet turpinājums izcils un 5:3 uzvara . Un ar šo spēli noslēdza čempionātu 9.vietā pasaulē . Es teiktu :"Not bad " . Atceroties pirmās spēles kur labi spēlējām pret Kanādiešiem , bet , diemžēl , pietrūka tikai divi puslaiki līdz uzvarai . Somiem , Čehiem arī likām kārtīgi pacīnīties par uzvaru . Un galvenā spēle par ceturtdaļfinālu zaudēts papildlaikā Šveicei , nekas nākošreiz paveiksies. Maza rūgtuma sajūta ir , bet mērķis izpildīts , esam saglabājuši vietu elitē un Vācieši dodas lejup pa kalniņu . Ar to arī sveicu Džekus , par labo čempionātu , manā uztverē .

Bet tagad jau kaut kas interesantāks man , Nacionālā izlase . Šodien mājās Arēnā "Rīga" godam cīnījās pret sīkstajiem un meistarīgajiem Slovākiem . Īsumā varētu pateikt vienu vārdu "Beidzot!" Jo gaidīju beidzot labu vārtu realizāciju , lielisku spēli un neizpaliekošu uzvaru . Ko es varētu pastāstīt par šo spēli ? Spruktu sen nebiju tā pamanījis kā šodien , divi goli un pelnīta labākā spēlētāja balva . Masaļskis arī beidzot izlases kreklā atrādījās un teikšu teicami . Bukarts un Ābols arvien vairāk pārsteidz ar katru spēli , var redzēt puiši grib tikt uz Prāgu . Visam lieliskas emocijas un skaistu mača noslēgumu panāca komandas pieredzējušākais un atraktīvākais spēlētājs , komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš .

Rītā gaidu tieši precīzi tādu pašu spēli ar daudz momentiem . Aktīvu un precīzu spēli abos laukuma galos . Un stabilu vārtsargu spēli , tad jau iznākums neizpaliks . Un ilgi gaidītais čempionāts klauvēs pie durvīm .

Vairāk rakstus atradīsi manā blogā - ElvisBlogo - Blogs
 
Forums » HokejaTv » Pasaules čempionāts » Hokeja Vakars (Hokeja Vakars)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Hosted by uCoz