Skip to content
Home » Girgensona pārstāvētā komanda “Sabres” mājās pēcspēles metienu sērijā piekāpjas “Canadiens”

Pirmdien latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda savā laukumā ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienu sērijā atzina Monreālas “Canadiens” pārākumu.

Girgensons kopumā spēlēja 16 minūtes un 34 sekundes, no kurām divas minūtes un 11 sekundes nospēlēja mazākumā un 22 sekundes spēlējot vairākumā. Viņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem, sešas reizes meta garām vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Savā debijas spēlē NHL 23 gadus vecais čehu uzbrucējs Lukass Rouseks mājinieku labā atzīmējās ar 1+1 vārtiem, bet pa vārtiem guva arī Railijs Stilmens un Džons Džeisons Peterka. Viesu labā vārtus guva Džordans Hariss, Alekss Belzils un Brendans Galahers, bet uzvaru nodrošināja Maikla Pecetta rezultatīvais metiens pēcspēles metienu sērijā.

Bufalo komanda šobrīd 73 mačos iekrājusi 77 punktus un Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, par pieciem punktiem atpaliekot no astotajā vietā esošās Pitsburgas “Penguins” komandas, kas garantētu dalību Stenlija kausa izcīņā.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs piektdien mājās pret Ņujorkas “Rangers”, kas ar 94 punktiem ieņem piekto vietu Austrumu konferencē.