Skip to content
Home » Izlases galvenais treneris Vītoliņš paziņo par 20 hokejistu reģistrāciju pasaules čempionātam, atstājot piecas brīvas vietas

Izlases galvenais treneris Vītoliņš paziņo par 20 hokejistu reģistrāciju pasaules čempionātam, atstājot piecas brīvas vietas

  Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš ir oficiāli reģistrējis 20 hokejistus gaidāmajam pasaules čempionātam (PČ), liecina Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā publicētā informācija. Līdz ar to sastāvā ir palikušas piecas brīvas vietas, kuras vēl ir jāaizpilda.

  Saskaņā ar turnīra noteikumiem sacensībām oficiāli jāreģistrē vismaz 15 laukuma spēlētāji un divi vārtsargi. Maksimālais atļautais spēlētāju skaits komandā ir 25, ko veido 22 laukuma spēlētāji un trīs vārtsargi.

  Vītoliņš ir papildinājis vārtsargu pozīciju, iekļaujot visus trīs vārtsargus, kas pašlaik ir izlases sastāvā: Artūras Šilov, Ivar Punnenova un Kristera Gudlevski. Viņi pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā.

  Turnīrā ir izvēlēti arī septiņi aizsargi. Tie ir Kārlis Čukste, Uvis Jānis Balinskis, Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Jānis Jaks, Roberts Mamčics un Kristaps Roberts Zīle. Pasaules čempionāts sāksies 12. maijā Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē.

  Savukārt uzbrucēju pozīcijā pašlaik turnīram ir reģistrējušies desmit spēlētāji: Rihards Bukarts, Kaspars Daugaviņš, Mārtiņš Dzierkals, Rodrigo Ābols, Rūdolfs Balcers, Toms Andersons, Andris Džeriņš, Miks Indrašis, Roberts Bukarts un Ronalds Ķeniņš.

  Savukārt pieci spēlētāji, kuri šobrīd trenējas kopā ar komandu, tostarp aizsargs Arvils Bergmanis un uzbrucēji Oskars Batņa, Deniss Smirnovs, Dans Ločmelis un Renārs Krastenbergs, oficiālajā pieteikumā turnīram nav iekļauti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *