Skip to content
Home » Izlases treniņnometnei trešdien pievienojās aizsargs Uvis Jānis Balinskis, kā arī uzbrucēji Oskars Lapinskis un Dans Ločmelis

Izlases treniņnometnei trešdien pievienojās aizsargs Uvis Jānis Balinskis, kā arī uzbrucēji Oskars Lapinskis un Dans Ločmelis

  Kā ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF), Latvijas hokeja izlases treniņnometnei ir pievienojies iespējamais vadošais aizsargs Uvis Jānis Balinskis un divi jaunie uzbrucēji Oskars Lapinskis un Dans Ločmelis.

  Balinskis, kuram ir 26 gadi, šosezon bija Čehijas augstākās līgas rezultatīvākais aizsargs, 50 spēlēs Liberecas “Bīlī Tygrži” sastāvā gūstot 11 vārtus un veicot 24 rezultatīvas piespēles.

  Lapinskis, kuram ir 20 gadi, spēlēja Šveices NL klubā “SCL Tigers” un 46 spēlēs guva deviņus punktus, savukārt Ločmelis, kuram ir 19 gadi, “Lulea” kluba U-20 izlases sastāvā 44 spēlēs guva 59 punktus.

  Pirmajā treniņu nedēļā izlases sastāvā uz ledus dosies trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 11 uzbrucēji, bet vēlāk komandai pievienosies vēl vairāki spēlētāji.

  Komandu vadīs Harijs Vītoliņš, kuram palīdzēs Lauris Dārziņš, Artūrs Irbe, Artis Ābols, Pēteris Nummeļins un Raimonds Vilkoits.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *