Skip to content
Home » Junioru izaicinājuma turnīrā Latvijas U-18 hokeja izlase atzīst Kanādas rietumu komandas pārākumu

Junioru izaicinājuma turnīrā Latvijas U-18 hokeja izlase atzīst Kanādas rietumu komandas pārākumu

  Trešdien U-18 Latvijas hokeja izlase piedzīvoja zaudējumu Kanādā notiekošā “World Junior Challenge” turnīra mačā pret Kanādas rietumu izlasi.

  Endrjū Nesam vārtos nācās glābt tikai sešus latviešu mestās ripas, turpretī Jānis Fecers atvairīja 17 no 24 metieniem, savukārt Aksels Ozols tika galā ar pieciem no astoņiem raidījumiem.

  Tijs Dano guva četrus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli, savukārt Eidens Finks (2+1), Sems Korts (1+2) un Liams Votkinss (0+3) guva pa trim punktiem.

  Ar 0:10 (0:4, 0:5, 0:1) Latvijas hokejisti piedzīvoja zaudējumu.

  Latvijas izlase ar diviem punktiem trīs mačos ieņem ceturto vietu starp piecām komandām.

  “Tas noteikti vēl nav mūsu līmenis. Mums vēl ir daudz jāmācās. Gribētos cerēt, ka šī spēle ir laba mācība, cik svarīgs ir spēles plāns un tā izpilde, pārliecība par saviem spēkiem, kā arī pieredze,” pēc mača Latvijas U-18 izlases galvenā trenera Oļega Sorokina teikto citē Latvijas Hokeja federācija.

  “Vēlētos cerēt, ka šis mačs mums dos kaut ko vairāk nekā tikai lielu zaudējumu, kā arī uzvaras nākotnē,” piebilst treneris.

  “Nesekojām līdzi spēles plānam. Arī cīņa izpalika. Noslēgumā sākām spēlēt, taču tas bija daudz par vēlu,” saka uzbrucējs Markuss Streikišs. “Galvas augšā! Šo maču aizmirstam un ejam tālāk.”

  Turnīra “World Junior A Challenge” pusfinālā tiks četras spēcīgākās vienības. Piekto vietu ieņēmušajai izlasei turnīrs noslēgsies. Svētdien ir paredzēta turnīra finālspēle.

  Piektdien Latvijas valstsvienība ar spēli pret ASV valstsvienību pabeigs apakšgrupu turnīru.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *