Skip to content
Home » Kaspars Daugaviņš iecelts par Latvijas izlases kapteini pasaules čempionātā Rīgā

Kaspars Daugaviņš iecelts par Latvijas izlases kapteini pasaules čempionātā Rīgā

  Otrdien Latvijas Hokeja federācijas (LHF) birojā Rīgā, “Daugavas” ledus hallē, notikušajā preses konferencē tika paziņots, ka Kaspars Daugaviņš būs Latvijas vīriešu hokeja izlases kapteinis gaidāmajā pasaules čempionātā.

  Šis čempionāts Daugaviņam ir īpaši nozīmīgs, jo šis būs viņa piektais čempionāts, kurā viņš kļūs par izlases kapteini, un vienpadsmitais pasaules čempionāts kopumā.

  Daugaviņš, kurš pirmo reizi piedalījās pieaugušo čempionātā Rīgā 2006. gadā, 2014. gadā Minskā uzņēmās kapteiņa asistenta pienākumus, bet nākamajā gadā Čehijā notikušajā pasaules čempionātā pirmo reizi uzņēmās kapteiņa pienākumus. Lai gan iepriekš pēc pagājušā gada Pekinas olimpiskajām spēlēm bija paziņojis par karjeras beigām izlasē, pavasarī talantīgais hokejists pārdomāja un nolēma atgriezties Latvijas izlases rindās.

  Pasaules čempionātos Daugaviņš ir uzrādījis iespaidīgu rezultativitāti – 61 spēlē Daugaviņš ir iekrājis 34 punktus, ko veido 16 vārti un 18 rezultatīvas piespēles. Viņa līdera spējas un meistarība uz ledus padara viņu par nenovērtējamu Latvijas izlases vērtību, gatavojoties sīvai cīņai Rīgā.

  Preses konferencē tiks atklāta sīkāka informācija, tostarp starta sastāvs, kas pastiprinās gaidāmo čempionātu un komandas izredzes Daugaviņa vadībā.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *