Skip to content
Home » Latviešu duets Smirnovs un Smons palīdz Ženēvas “Servette” izcīnīt Šveices Hokeja līgas čempionu titulu

Latviešu uzbrucējs Deniss Smirnovs un latviešu aizsargs Sandis Smons ceturtdien palīdzēja savai komandai Ženēvas “Servette” izcīnīt Šveices Hokeja līgas (NL) čempionu titulu, mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspējot “Biel-Bienne”.

Uzvara šajā spēlē nodrošināja Ženēvas komandai uzvaru 4-3 sērijā līdz četrām uzvarām. Smirnovs spēlēja 11 minūtes un 28 sekundes, spēli pabeidzot ar +/- rādītāju -1, savukārt Smons, kurš izslēgšanas turnīrā bija aizvadījis tikai vienu spēli, šoreiz netika iekļauts komandas sastāvā.

Ženēva jau pašā sākumā izvirzījās vadībā, kad 4. minūtē vārtus guva Sami Vatanens, bet četras minūtes vēlāk viņš vēlreiz guva vārtus spēka paņēmienā, panākot 2:0. 24. minūtē Daniels Viniks palielināja pārsvaru līdz 3:0, taču 31. minūtē Gaetans Haass spēja gūt vārtus viesu labā. 51. minūtē Temu Hartikainens guva ceturtos un pēdējos Ženēvas komandas vārtus, tādējādi noslēdzot savu uzvaru spēlē un čempionātā.

Iepriekšējā sezonā “Zug” komanda otro gadu pēc kārtas bija izcīnījusi NL titulu, čempionāta sērijā ar 4-3 pārspējot Cīrihes “Lions”.