Latvija pret sudraba medaļu ieguvēju Vāciju pasaules čempionātā

Pasaules čempionāta ceturtajā spēlē trešdien Čehijas pilsētā Ostravā Latvijas vīriešu hokeja izlase tiksies ar Vācijas valstsvienību, kas pērn izcīnīja sudraba medaļas.

Ostravas arēna uzņems spēli, kas sāksies plkst. 17:20 pēc Latvijas laika un tiks translēta LTV7 tiešraidē.

Šajā apakšgrupā, ko arī pārraidīs LTV7, četras stundas vēlāk tiksies Slovākija un Polija. A apakšgrupā plkst. 17.20 Prāgā spēlēs Dānija un Čehija, bet plkst. 21.20 sekos Čehijas un Lielbritānijas sadursme. Visas spēles ir pieejamas tiešraidē Latvijas sabiedrisko mediju lapā “lsm.lv/hokej”.

B grupas vadībā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir Zviedrija, kam ar septiņiem punktiem seko Latvija, piecus punktus ir izcīnījusi Slovākija, pa četriem punktiem ir ASV un Francijai, pa trim punktiem ir Vācijai un Kazahstānai, bet viens punkts ir Polijai.

Pēc trim spēlēm A grupā vadībā ar astoņiem punktiem ir Šveice un Kanāda, kam ar septiņiem punktiem seko Somija, bet ar sešiem – Čehija. Četrās spēlēs Norvēģijai ir trīs punkti, Dānijai – trīs, Austrijai – trīs, bet Lielbritānijai ir divas spēles bez punktiem.

Kaspars Daugaviņš guva abas Latvijas uzvaras papildlaikā, uzsākot sacensības. Sestdien latvieši ar 5:4 uzvarēja Poliju, bet svētdien ar 3:2 – Franciju. Otrdienas uzvara 2:0 pār Kazahstānu bija pirmā Latvijas uzvara pamatlaikā.

Atklāšanas spēlē Vācija ar 6-4 pārspēja Slovākiju, bet nākamajās divās spēlēs ar 1-6 piekāpās ASV un Zviedrijai.

Latvijas izlase grupas mačos 18. maijā spēkosies ar Zviedriju, 19. maijā – ar Slovākiju, bet 21. maijā – ar ASV, kas pērn izcīnīja bronzas medaļas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top