Skip to content
Home » Latvijas hokeja izlase piedzīvo sakāvi pasaules čempionāta atklāšanas spēlē pret Kanādu

Latvijas hokeja izlase piedzīvo sakāvi pasaules čempionāta atklāšanas spēlē pret Kanādu

  Latvijas hokeja izlase piektdien, 12. maijā, pasaules čempionāta pirmajā spēlē pret Kanādas valstsvienību piedzīvoja bezvārtu zaudējumu. Viņi ātri ielaida divus vārtus, kas deva galarezultātu 0:6 (0:2, 0:2, 0:2).

  Spēle Latvijas hokejistiem sākās katastrofāli. Jau pēc 52 sekundēm Kodijs Glāss asistēja Lousonam Krūzam, kurš guva vārtus no kreisās puses, pārspējot vārtsargu Ivaru Punnenovu. Pēc tam piektajā minūtē Makenzijs Vīgers izdarīja metienu no zilās līnijas, taču Skots Loritons atvairīja ripas trajektoriju vārtu priekšā.

  Pēc šī incidenta Punnenovu nomainīja Artūrs Šilovs. Šilovs pārliecinoši iesaistījās spēlē un ātri tika galā ar bīstamām situācijām.

  Latvijas izlasei bija grūti atrast vārtu pārliktni savos uzbrukuma mēģinājumos. Spēles 29. minūtē Makenzijs Vīgers izdarīja precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī. Sešas minūtes vēlāk interesantus vārtus guva Samuels Blī, kurš no aizvārtes izdarīja metienu, trāpot Šilovam pa roku, un ripa nonāca vārtos.

  Andrim Džeriņam un Oskaram Batnai bija iespējas gūt vārtus, taču veiksme nebija Latvijas hokejistu pusē. Pamatlaika izskaņā kanādieši pievienoja vēl divus vārtus, par ko parūpējās Džo Veleno un Džeka Makbeina precīzie metieni.

  Sestdien Latvijas izlase tiksies ar Slovākiju, kas savā pirmajā mačā ar 2:3 zaudēja Čehijai.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *