Skip to content
Home » Latvijas hokeja izlase zaudē pārbaudes spēlē Šveicei, neskatoties uz sākotnējo vadību

Latvijas hokeja izlase, kas gatavojās gaidāmajam pasaules čempionātam, pārbaudes spēlē “Arēnā Rīga” piektdienas vakarā ar 3:5 (1:0, 2:2, 0:3) piekāpās Šveicei, kad nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru.

Latvijas izlases labā vārtus guva Ronalds Ķēniņš, Filips Buncis un Kaspars Daugaviņš, savukārt Šveices izlases labā divreiz pret vārtsargu Ivaru Punnenovu izcēlās Tailers Moiss.

Pirmajā periodā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, bet Latvijas labā 43 sekundes pirms mača beigām pēc lieliskas Daugaviņa piespēles vārtus guva Ķēniņš.

Otrais periods sākās daudz spraigāk, un Šveice jau otrajā minūtē panāca izlīdzinājumu. Tomēr Latvija ātri atbildēja ar diviem vārtiem pusotras minūtes laikā, izvirzoties vadībā ar 3:1. Šveice paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, kas izrādījās veiksmīgs, jo drīz pēc tam viņi samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem.

Pēdējā periodā Latvija iesaistījās ar minimālu pārsvaru, taču beigās ielaida trīs vārtus un cieta zaudējumu.

Tobiass Gajsers 47. minūtē izlīdzināja Šveices izlases rezultātu, bet 53. minūtē pēc Roberta Bukarta noraidījuma savus otros vārtus guva Mojs, pirmo reizi izvirzot Šveici vadībā. Lai gan Latvija pēdējās minūtēs intensīvi uzbruka, Šveicei izdevās gūt precīzu vārtus tukšos vārtos, pievienojot punktu.

Komandas aizvadīja pagarinājumu treniņa nolūkos, taču tajā vārti netika gūti. Latvija uzvarēja ar 2:0 soda metienu sērijā, precīzi meta Dans Ločmelis un Bukarts.