Skip to content

Latvijas izlase ar pārliecinošu uzvaru pār Šveici pēdējā mājas pārbaudes spēlē atriebj zaudējumu

Latvijas hokeja izlase, kas gatavojas 2023. gada pasaules čempionātam, sestdien Rīgā notikušajā pārbaudes spēlē ar 5:1 pārliecinoši uzvarēja Šveices izlasi.

Latvijas izlases labā vārtus guva Toms Andersons, Rodrigo Ābols, Dans Ločmelis, Miks Tumānovs un Mārtiņš Dzierkals.

Spēles pirmos vārtus ceturtajā minūtē no zilās līnijas guva Enzo Corvi, taču latvieši ātri atbildēja, un 15. minūtē ar Ābola un Kaspara Daugaviņa piespēlēm izcēlās Andersons. Pēc tam Ābols 28. minūtē nodrošināja Latvijai vadību, bet Ločmels 42. minūtē ar precīzu metienu palielināja savu pārsvaru līdz 3:1. Neskatoties uz Šveices centieniem atspēlēties, vārtus guva Tumanovs un Dzierkals attiecīgi 52. un 60. minūtē, nostiprinot Latvijas uzvaru.

Sagatavošanās posmu Latvijas izlase noslēgs 4. maijā ar spēli pret Dānijas izlasi, jo iepriekšējā pārbaudes mačā Šveicei tika piedzīvots zaudējums ar 5:3.