Skip to content
Home » Latvijas izlase dominē pārbaudes spēlē pret Dāniju pirms pasaules čempionāta

Latvijas izlase dominē pārbaudes spēlē pret Dāniju pirms pasaules čempionāta

  Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien Olborgā, Dānijā, izcīnīja pārliecinošu uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmā pasaules čempionāta Rīgā un Tamperē. Latvijas hokejisti izcīnīja uzvaru ar 6:3, vārtus gūstot periodos 3:0, 2:1 un 1:2.

  Uzvarētājus vadībā izvirzīja Kaspars Daugaviņš, kurš guva trīs vārtus, bet pa vārtiem guva Kārlis Čukste, Mārtiņš Dzierkals un Rodrigo Ābols.

  Latvija izvirzījās vadībā devītajā minūtē, kad Daugaviņš guva vārtus pēc Ronalda Ėeniņa un Rodrigo Ābola piespēlēm. Nedaudz vairāk kā četras minūtes vēlāk Čukste ar Roberta Bukarta piespēli palielināja pārsvaru. 16. minūtē Deniss Smirnovs cīnījās par ripu aiz dāņu vārtiem un nodeva to Rihardam Bukartam, kurš piespēlēja Dzierkalam (3:0).

  Otrā perioda sākumā Dānijas izlase izmantoja Latvijas komandas sodu un guva vārtus. Tomēr deviņas minūtes vēlāk Daugaviņš ar precīzu metienu atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. 34. minūtē Latvija ieguva iespēju spēlēt vairākumā, un Ābols to izmantoja jau pēc desmit sekundēm, atrodot vārtu pārliktni.

  Trešajā periodā Dānijas izlasei izdevās gūt divus vārtus, bet nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Daugaviņš nodrošināja savu “hat-trick”, pārspējot dāņu vārtsargu.

  Papildlaiks tika izspēlēts treniņa nolūkos, un tajā vārti netika gūti. Tomēr pēcspēles metienu sērijā Rihards Bukarts un Daugaviņš veiksmīgi realizēja savus metienus, tādējādi Latvija zaudēja ar 2:3.

  Haralds Egle, Jānis Jaks, Georgs Golovkovs, Filips Buncis un Oskars Cibuļskis, kuri piedalījās treniņnometnē, šajā spēlē nepiedalījās.

  Iepriekšējās pārbaudes spēlēs Latvijas izlase ir gan uzvarējusi, gan zaudējusi Polijas, Lielbritānijas un Šveices izlasēm.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *