Skip to content
Home » Latvijas U-18 izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Zviedrijai

Latvijas U-18 izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Zviedrijai

Latvijas U-18 hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Porentrūjā ar rezultātu 1:6 (0:2, 1:2, 0:2) piekāpās Zviedrijas izlasei.

Zviedrijas izlasei bija ievērojams pārsvars, pirmajā periodā izdarot 20 metienus pa vārtiem, kamēr latviešiem izdevās veikt tikai sešus metienus. Pirmos vārtus jau piektajā minūtē guva Noels Nords, kam 18. minūtē sekoja Dāvida Eidstrēma vārti. Lai gan Latvijas izlasei bija divas iespējas spēlēt vairākumā, pirmajā periodā gūt vārtus neizdevās.

Otrajā periodā Latvijai izdevās gūt vārtus 31 sekundes laikā, esot skaitliskajā vairākumā. Tomēr Zviedrija ātri atbildēja ar Noa Doveru Nilsona gūtajiem vārtiem, panākot 4:1.

Noslēdzošajā periodā Zviedrija guva vēl divus vārtus, panākot galīgo rezultātu 6:1.

Latvijas vārtsargs Aksels Ozola atvairīja 49 no 55 metieniem pa vārtiem, savukārt zviedru vārtsargs Noa Erlidens atvairīja 15 no 16 metieniem.