Skip to content
Home » Latvijas vīriešu hokeja izlase uzvar otrajā pārbaudes spēlē Rīgā gatavojoties pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlase izcīnīja uzvaru otrajā pārbaudes spēlē pret Poliju, kas piektdien notika Rīgā. Spēle bija daļa no gatavošanās gaidāmajam pasaules čempionātam hokejā.

Latvijas izlase uzvarēja ar 2:0, pirmos vārtus 14. minūtē guva Mārtiņš Dzierkals. Spēles otrajā periodā bija ļoti maz spēles darbības, un vārti netika gūti. Tomēr tikai 35 sekundes pēc trešā perioda sākuma Dans Locmelis pārtvēra ripu un guva otros vārtus Latvijas izlases labā.

Neraugoties uz vairākiem Polijas mēģinājumiem gūt vārtus, Latvijai izdevās noturēt pārsvaru, un vārtsargs Ēriks Vītols atvairīja svarīgus metienus.

Latvijas izlase 22. un 23. aprīlī viesos spēlēs pret Lielbritāniju, bet 28. un 29. aprīlī aizvadīs spēles pret Šveici. Sagatavošanās posms noslēgsies ar spēli pret Dānijas izlasi 4. maijā.