Skip to content
Home » Merzļikins piedzīvoja neveiksmi pēc atgriešanās, savukārt Bļugers un Girgensons guva uzvaras

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins savā pirmajā NHL spēlē kopš marta sākuma neatvairīja sešus metienus un traumas dēļ tika nomainīts. Uzbrucēji Teodors Bļugers un Zemgus Girgensons guva uzvaras.

Merzļikina komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar 8:2 zaudēja Montreālas “Canadiens”, un Merzļikins pirms nomaiņas atvairīja 18 no 24 metieniem.

Vegas Golden Knights izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, papildlaikā ar 4:3 pārspējot Edmontonas Oilers, uzvaras vārtus guva Nikolass Rua. Bļugers nospēlēja 11 minūtes un 29 sekundes un guva vienus vārtus, savukārt Girgensons nospēlēja 13 minūtes un 12 sekundes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta.

Arī Bufalo Sabres komanda uzvarēja spēlē pret Ņujorkas Islanders, Girgensona komandas biedram Kailam Okposo gūstot pirmos vārtus un Džefam Skinneram gūstot otros vārtus.

Golden Knights ir Rietumu konferences līdere, kamēr Sabres ieņem desmito vietu Austrumos, bet Blue Jackets ir priekšpēdējā vietā līgā.