Norvēģijas izlase gatavojas pasaules čempionātam ar desmit debitantiem

Tuvojoties pasaules čempionātam, Norvēģijas vīriešu hokeja izlase turnīrā piedalīsies ar desmit debitantiem. Šogad komandai būs jācīnās bez vairākiem pieredzējušiem spēlētājiem, piemēram, Matisa Ulimba un Martina Reimarka, kuri pasaules čempionātos ir piedalījušies 14 reizes.

Diemžēl neveiksmīgas traumas dēļ Rīgā nebūs arī Jūnas Holles, bijušais Norvēģijas izlases kapteinis un stabils spēlētājs, kura kontā ir 15 pasaules čempionāti.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad Norvēģijas izlases līdzjutēji izjutīs, ka Norvēģijas izlases sastāvam šoreiz nepievienosies Nacionālās hokeja līgas (NHL) talantīgais Minesotas “Minnesota Wild” spēlētājs Matss Dzukarello. Komandai neapšaubāmi pietrūks viņa ieguldījuma gan uz ledus, gan ārpus tā. (2+3) punkti.

Ilgi gaidītais pasaules čempionāts, ko kopīgi rīko Somijas pilsēta Tampere un Rīga, risināsies no 12. līdz 28. maijam. No valstu konkurentēm grupu posmā Rīgā notiks aizraujošas sadursmes starp Kanādu, Čehiju, Šveici, Slovākiju, Latviju, Norvēģiju, Kazahstānu un Slovēniju. Turklāt notiks divas aizraujošas ceturtdaļfināla spēles, kas vēl vairāk saasinās sacensības.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top