Skip to content
Home » Šaubas par Balcera un citu Ziemeļamerikā spēlējošo hokejistu pievienošanos Latvijas izlasei

Šaubas par Balcera un citu Ziemeļamerikā spēlējošo hokejistu pievienošanos Latvijas izlasei

  Valstsvienības treneris Harijs Vītoliņš laikrakstu “Diena” informēja, ka pašlaik nav zināms, vai Rūdolfs Balcers varēs pievienoties Latvijas hokeja izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā.

  Lai gan daži Eiropā esošie Latvijas hokejisti ir piekrituši palīdzēt izlasei gaidāmajā čempionātā, lielākās neskaidrības ir saistītas ar Ziemeļamerikas līgās spēlējošajiem hokejistiem. Pēc Vītoliņa teiktā, šobrīd visneskaidrākais spēlētājs ir Rūdolfs Balcers, kurš guva savainojumu un NHL komanda Tampabejas “Lightning” viņu nosūtīja uz Sirakjūsas “Crunch” farmklubu AHL.

  “Rūdolfam nav īstas skaidrības, kādi ir Tampabejas organizācijas plāni attiecībā uz viņu,” Vītoliņš minēja, ka viens no iespējamajiem scenārijiem ir tāds, ka Balcers tiktu izsaukts uz NHL komandu kā rezerves spēlētājs, kurš nepieciešamības gadījumā varētu aizstāt savainotos hokejistus.

  “Nav izslēgts arī variants, ka Rūdolfam piedāvā izdevīgu līgumu Eiropā un viņš piekrīt aizbraukt no Ziemeļamerikas,”.

  Vītoliņš atklāja, ka ir sazinājies ar Abbotsfordas “Canucks” AHL komandu, kurā spēlē vārtsargs Artūrs Šilovs, treneri, kurš piekritis atbrīvot latviešu vārtsargu uz pasaules čempionātu, ja komanda izkritīs no play-off jau pirmajā kārtā.

  Tomēr nav zināms, vai izlasei pievienosies Elvis Merzļikins, kurš spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” NHL komandā, kas neiekļūs play-off.

  Zemgus Girgensons joprojām cīnās par vietu Stenlija kausa izcīņā ar Bufalo “Sabers” komandu, savukārt Teodors Bļugers, kurš pārstāv Vegasas “Golden Knights” komandu, šobrīd ir Rietumu konferences līderis un cīnīsies play-off.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *