Savā otrajā spēlē “Wranglers” rindās Rubīns atkal atzīmējas ar rezultatīvu piespēli

Svētdien savā otrajā spēlē Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kalgari “Wranglers” sastāvā latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Viņa rezultatīvā piespēle palīdzēja komandai izcīnīt uzvaru 3:2 pār San Diego “Gulls”, pirmajā periodā rezultāts bija 3:1, bet otrais un trešais periods noslēdzās bezvārtu neizšķirti.

Spēles pirmos vārtus 12. minūtē ar Kristiāna Rubīna palīdzību guva Metjū Filipss. Lai gan latviešu aizsargs vārtus neguva, spēles izskaņā viņam bija pozitīvs lietderības koeficients +1.

Rubīns sākotnēji sezonu sāka Belvilas “Senators” komandā, kur 42 spēlēs nopelnīja sešus punktus (2+4). Kopš pievienošanās Kalgari komandai Rubīns ir nopelnījis divus punktus (0+2) tikai divās spēlēs.

Citā spēlē latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sirakūzu “Crunch” savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:1 pret Utikas “Comets”. Tiesa, Balcers ar vērā ņemamu ieguldījumu spēlē neizcēlās, jo izdarīja tikai vienu metienu pa vārtiem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Abbotsfordas “Canucks” ar vārtsargu Artūru Šilovu uz soliņa zaudēja Ontario “Reign” ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1). Neskatoties uz zaudējumu, “Canucks” kvalificējās AHL play-off turnīram – Kaldera kausa izcīņai.

Citā mačā Raivja Ansonsa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” mājās ar 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) zaudēja Hārtfordas “Wolf Pack”, neiegūstot nevienu rezultatīvu punktu.