Skaties TV6 online – Interneta televīzija

TV6 tiešraide

Izmantojot Go3, varat skatīties visus TV abonementā iekļautos tiešraides kanālus ne vairāk kā divās reģistrētās ierīcēs. Ja pievienojat maksas versiju Go3 plus, varat reģistrēt līdz četrām ierīcēm.

TV6 tiešraide bezmaksas

Kanāli, kurus varat straumēt no lietotnes TV3Play, ir atkarīgi no jūsu abonementa TV. Vienā kontā lietotni TV3Play var izmantot ne vairāk kā četrās ierīcēs, tostarp portatīvajos datoros, spēļu konsolēs, planšetdatoros, viedtālruņos un televizora pierīcēs, taču vienlaicīgi to var skatīties tikai trīs ierīcēs, turklāt dažās ierīcēs nav iespējams straumēt TV tiešraidi.

Kur var redzēt tv6 online

Skatīties TV6  online tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Tīkls tiek pārraidīts visā Latvijā vairāk nekā 1 miljonam mājsaimniecību, bet neuztraucieties, ja nevarat mūs atrast savā televizorā.

TV6 kanāla tiešraidi tagad piedāvā vairākas tīmekļa vietnes, tiešsaistes TV pakalpojumu sniedzēji un mobilās lietotnes. Pārlūkojiet zemāk redzamo sarakstu, lai atrastu sev piemērotāko veidu, kā skatīties, un noklikšķiniet uz saitēm kreisajā pusē, lai uzzinātu konkrētāk. (GO3, Shortcut, tet, utt.)

Tv6 tiešraide basketbols, Basketbols tiešraide internetā, Basketbols šodien

Scroll to Top