Skip to content
Home » Sotnieka karjera Latvijas izlasē noslēdzas

Sotnieka karjera Latvijas izlasē noslēdzas

  Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks ir noslēdzis karjeru Latvijas izlasē, taču turpinās spēlēt klubā, informē hokejists.

  “Pēc ilgām pārdomām esmu pieņēmis grūtu lēmumu beigt karjeru Latvijas hokeja izlasē. Vienmēr esmu juties lepns un laimīgs, uzvelkot Latvijas izlases kreklu un pārstāvot savu valsti,” paziņoja Sotnieks.

  36 gadus vecais aizsargs Latvijas izlases sastāvā ir piedalījies 13 pasaules čempionātos, divās olimpiskajās spēlēs un četros olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīros.

  “Katra sportista karjerā pienāk brīdis, kad jāpieņem grūti lēmumi, un es uzskatu, ka ir pienācis laiks beigt karjeru Latvijas hokeja izlasē. Tam ir vairāki iemesli, un šis lēmums manā prātā brieda jau ilgāku laiku, taču tagad, iespējams, ir pienācis laiks spert šo grūto soli,” viņš turpināja.

  Aizsargs savas valsts izlases rindās ir piedalījies 90 pasaules čempionāta spēlēs, kurās guvis divus vārtus un asistējis 19 spēlēs, kā arī divās olimpiskajās spēlēs guvis divus punktus (1+1). Kopš 2009. gada Sotnieks ir asistējis izlasei visos pasaules čempionātos.

  Sotnieks arī paziņoja, ka plāno turpināt karjeru klubā. Šosezon viņš Čehijas hokeja Ekstralīgā Kladno Rytri komandā 39 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *