Skip to content
Home » Uzbrucējs Rihards Marenis traumas dēļ nespēlēs pasaules čempionātā

Uzbrucējs Rihards Marenis traumas dēļ nespēlēs pasaules čempionātā

  Latvijas Hokeja federācija (LHF) paziņojusi, ka izlases uzbrucējs Rihards Marenis nevarēs piedalīties 2023. gada pasaules čempionātā, jo pagājušajā nedēļā treniņa laikā guva traumu.

  Sākotnēji tika uzskatīts, ka trauma nav smaga, jo Marenis kopā ar komandu devās uz pārbaudes spēlēm pret Lielbritāniju. Tomēr tagad viņš ir izņemts no izlases sastāva.

  Marenis ir piedalījies trijos pasaules čempionātos un savu labāko sniegumu demonstrēja debijas sezonā 2019. gadā, septiņās spēlēs gūstot divus vārtus.

  Šosezon viņš sāka spēlēt “Modo” komandā “Allsvenskan” līgā, 23 spēlēs gūstot piecus vārtus un veicot piecas rezultatīvas piespēles, bet sezonu noslēdza augstākās līgas komandā “Orebro”. Kopumā viņš guva vienus vārtus 32 spēlēs (19 regulārajā sezonā un 13 play-off).

  Papildus tam ar izlasi vairs netrenējas vārtsargs Marius Bajarun-Galejs, aizsargs Artūrs Andžāns, Patriks Ozols un uzbrucējs Rainers Rullers, turklāt Andžāns izlasi pameta traumas dēļ.

  Latvijas izlase aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Šveici “Arēnā Rīga”, kas ir viena no 2023. gada pasaules čempionāta norises vietām. Līdz šim no četrām spēlēm viņi ir izcīnījuši divas uzvaras – pret Poliju un Lielbritāniju.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *