Skip to content

Uzbrucējs Rūdolfs Balcers apliecinājis, ka palīdzēs hokeja izlasei pasaules čempionātā mājās

  Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers palīdzēs izlasei pasaules čempionātā, apstiprina izlases menedžeris Rūdolfs Kalvītis

  Par Latvijas vīriešu hokeja izlases uzbrucēju Rūdolfu Balceru tiek ziņots, ka viņš plāno pievienoties un palīdzēt izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā, kas notiks Rīgā un Tamperē. To apstiprinājis komandas menedžeris Rūdolfs Kalvītis.

  Pirms saistību uzņemšanas ar izlasi Balcers pārstāvēja Sirakjūzas “Crunch” komandu Amerikas Hokeja līgā (AHL), kur tās dalība Kaldera kausa izcīņā beidzās ar zaudējumu. Turklāt Balcera pārstāvētā NHL komanda Tampabejas “Lightning” netika tālāk Stenlija kausa izcīņā, paverot latviešu uzbrucējam ceļu dalībai pasaules čempionātā.

  Kaldera kausa izcīņā Balcers piedalījās ar vienu rezultatīvu piespēli un piecās spēlēs saglabāja lietderības koeficientu mīnus 3. Regulārajā sezonā viņš 36 spēlēs guva astoņus vārtus, veica septiņas rezultatīvas piespēles un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -6.

  Turklāt Balcersam bija iespēja sacensties Nacionālajā hokeja līgā (NHL), pārstāvot gan Floridas “Panthers”, gan “Lightning” komandu. Savās 17 NHL spēlēs viņš guva trīs vārtus, veica divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

  No Latvijas hokejistiem Kalgari “Wranglers” sastāvā spēlējošais aizsargs Kristiāns Rubīns iekļuva Klusā okeāna divīzijas finālā, nodrošinot vietu starp astoņām labākajām komandām Kaldera kausa izcīņā.

  Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas izlase ir iesaistījusies pārbaudes spēlēs pret Poliju, Lielbritāniju un Šveici, piedzīvojot uzvaras un zaudējumus. Turklāt viņi triumfēja izbraukuma spēlē pret Dāniju.

  Galvenajam trenerim Harijam Vītoliņam kolektīvajā darbā ar izlasi palīdz tādas ievērojamas personības kā Lauris Dārziņš, Artūrs Irbe, Artis Ābols, Pēteris Nummeļins un Raimonds Vilkoits.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *