Zviedrija izcīnīja minimālu uzvaru pasaules čempionāta atklāšanas spēlē pret Vāciju

Zviedrijas hokeja izlase, kas pēdējos trīs pasaules čempionātos pēc kārtas nebija izcīnījusi nevienu medaļu, 12. maijā Tamperē ar minimālu uzvaru uzsāka 2023. gada turnīru. Viņi uzvarēja Vācijas izlasi ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0).

Zviedri savu uzvaru nodrošināja ar vārtiem, gūstot tos pēdējā sekundē vairākuma spēles laikā. Otrā perioda otrajā minūtē Oskars Lindbergs izmantoja atlēkušo ripu pēc Vācijas soda metiena un ar precīzu sitienu ar plaukstu no labās puses guva vārtus.

Tuvojoties spēles beigām, Vācijas izlase izvilka savu vārtsargu un nomainīja viņu ar papildu slidotāju, cerot gūt vārtus. Tomēr zviedri veiksmīgi aizsargājās pret viņu pēdējo uzbrukumu.

Izcilu sniegumu Zviedrijas izlases vārtsarga lomā demonstrēja 35 gadus vecais Larss Johansons, kurš veica 19 metienus un neļāva gūt vārtus. Uzbrukuma pusē zviedri veica kopumā 23 metienus pa vārtiem, bet Vācijas izlases vārtus sargāja Matiass Nīderbergers.

Nākamajās pasaules čempionāta spēlēs Vācijas izlase sestdien tiksies ar mājinieci Somiju, savukārt zviedri svētdien spēlēs pret Austriju.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top