Skip to content
Home » Batņa palicis ārpus pusfināla IIHF Čempionu līgā

Batņa palicis ārpus pusfināla IIHF Čempionu līgā

Otrdien ar Somijas komandu Mikeli “Jukurit” Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla otrajā mačā piekāpās Somijas komandai Mikeli “Jukurit”, tādējādi noslēdzot starptautisko sezonu.

“Jukurit” savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Zviedrijas “Lulea” komandai un zaudēja ar 2:8 divu spēļu summā.

Atbildes mačā Batņa laukumā atradās 12 minūtes un 23 sekundes, spēli nobeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Jukurit” komanda bija vienīgā komanda, kuru pārstāvēja Latvijas hokejisti, kuri iekļuva izslēgšanas turnīrā.

Aizvadītajā sezonā Zviedrijas klubs Engelholmas “Rogle” triumfēja IIHF Čempionu līgas turnīrā.