Turnīrā Bratislavā pēdējā spēlē Latvijas izlase cieš smagu zaudējumu pret mājinieci

Slovākijas hokeja izlase kļuva par Ziemassvētku Kauflandes kausa izcīņas uzvarētāju. Pēc ceturtdienas triumfa pār Norvēģiju ar 6:0 trenera Kreiga Ramsija vadītā komanda ar 6:1 pārspēja Latviju. Uzbrucējs Peters Cehláriks šajā mačā atzīmējās ar “hat-trick”.

Mača sākums bija latviešu rokās, un jau pēc 20 sekundēm viņi izdarīja pirmo bīstamo metienu pa Škorvaneka vārtiem. Pirmo reizi Latvijas vārtsargu Slovāki apdraudēja trešajā minūtē vairākuma laikā. To nekavējoties izmantoja kapteinis Čelāriks, izdarot metienu no zilās līnijas.

Otrā perioda sākumā aktīvāki bija latvieši, taču vārti tika gūti pretējā pusē. Ivans piespēlēja Cehlárikam, un viņš 24. minūtē realizēja “hat-trick”. Neilgi pēc tam Škorvāneks savā debijas spēlē glāba slovākus no vārtu zaudējuma uz vārtu līnijas.

Trešās trešdaļas sākumā latvieši spēlēja vairākumā, taču vārtsargs Škorvāneks visus metienus neitralizēja. Savus ceturtos vārtus mačā 49. minūtē varēja pievienot Čelāriks, taču viņš raidīja ripu garām Latvijas izlases vārtiem.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Uvis Balinskis.

Šajā mačā Slovākija raidīja 39 metienus, savukārt Latvija izdarīja 23 metienus.