Latviešu uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices “Riders” zaudē Čehijas hokeja Ekstralīgas pusfināla trešajā spēlē

Čehijas hokeja Ekstralīgas pusfināla trešajā spēlē sestdien neveiksmi piedzīvoja latviešu uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices “Rider” komanda.

Viņi ar 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield” hokejistiem, kuri sērijā panāca 3-0 vadību.

Šajā mačā Bukarts nospēlēja 18 minūtes un sešas sekundes, turklāt nepilnas divas minūtes spēlēja vairākumā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sasniedza neitrālu lietderības koeficientu.

Otrajā pusfinālā, kurā spēlē Latvijas aizsargs Kārlis Čukste, pārstāvot Tršinecas “Ocelārži” un Pardubices “Dinamo”, sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 2:2.