Lasvegasas “Golden Knights” uzvar NHL Stenlija kausa izcīņas pirmo kārtu bez latviešu hokejista Bļugera

Lasvegasas “Golden Knights” uzvarēja sērijas piektajā mačā pret Vinipegas “Jets” ar 4-1, nodrošinot uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā ar kopējo rezultātu 4-1.

Līdz ar to viņi ir pirmā komanda, kas šosezon iekļuvusi Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Mājinieki pirmos vārtus guva tikai 50 sekundes pēc spēles sākuma, pateicoties Čendleram Stīvensonam, un otrajā periodā ātri turpināja ar vēl diviem vārtiem, kurus guva Marks Stouns un Viljams Karlsons.

Trešajā periodā Stīvensons guva savus otros vārtus spēlē, savukārt “Jets” izdevās gūt tikai vienus vārtus, kurus guva Kails Konors. “Golden Knights” vārtsargs Lorāns Brossoī atvairīja 30 metienus, savukārt “Jets” vārtsargs Konors Hellebeks atvairīja 21 metienu.

Nākamajā kārtā Lasvegasas komanda tiksies ar Losandželosas “Kings” vai Edmontonas “Oilers”, kur “Oilers” pēc piecām spēlēm sērijā ir vadībā ar 3-2.